Sky view

Rodinný dům SKY VIEW 4+kk o užitné ploše 100,3m2,na pozemcích od 470-573m2.

Dům SKY VIEW je navržen jako moderní nízkonákladový prosluněný domek na nejkrásnějším místě v Humpolci s dokonalým výhledem na celý Humpolec či místní dominanty jako hrady Orlík a Lipnice a je takovým větším bratrem domu Basic view, který již sám velmi dobře splňuje přísné nároky na moderní a důstojné bydlení při nízkých životních nákladech.


Dům je navržen jako přízemní nízkonákladový moderní dům se třemi velkými pokoji (1x ložnice, 2x dětský pokoj), sociálním zázemím a obývacím pokojem s kuchyní, ze kterého je přístup na terasu, která výhledem dominuje celému domu. Díky výškovému odstupu domů není výhled z terasy před domem ničím rušený. Pro zvýšený komfort je v domě Sky view umístěno WC samostatně od prostorné koupelny s vanou či velkým sprchovým koutem. Dům SKY VIEW je vytápěn velmi účinným a úsporným elektrickým podlahovým vytápěním, je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci a spadá do energetické třídy B - velmi úsporný.

Soukromí domů je pak řešeno vlastním architektonickým řešením poměrně velkými rozestupy domů od sebe a výhledem jedním směrem.

Architektonická variabilita tohoto domu spočívá v možnosti spojení dvou pokojů v jeden a získání pak nadstandardní ložnice, pokoje pro hosty a již zmíněného obývacího pokoje. Tuto variantu upřednostní spíše páry s odděleně žijícími dětmi. Výhled z terasy tohoto domu, použití klasických, avšak kvalitních materiálů pro výstavbu, dům s měsíčními náklady na bydlení do dvou tisíc korun za měsíc, dělají z tohoto domu jedno z nejzajímavějších bydlení v Humpolci a okolí.

Architektonická variabilita domu SKY VIEW je omezená pouze na změnu dispozice okna v OP, ale v rámci klientských změn, Vám rádi vyjdeme vstříc v jakémkoliv nápadu.