Particle

Rodinný řadový dům Particle o užitné ploše 126,19m2 na pozemcích o rozměru 223-487m2.

Dům je navržen jako moderní patrový s velkým vstupním zádveřím, které je možno variabilně využít jako verandu s posezením, nebo jako úložné prostory či prostor pro úschovu kol a kočárků. Dále je v 1.NP obývací pokoj, pracovna, WC, spíž (lze řešit i jako sprcha). V obývacím pokoji je umístěno spojovací schodiště s 2.NP, kde je ložnice, velká koupelna, velký pokoj (možnost rozdělení na 2 menší samostatné místnosti), ze kterého je vstup na terasu. Z 2.NP je dále vstup na zahrádku na druhé straně domu, která je garantem soukromí a bezpečnou zónou pro děti.

Variabilita domu dovoluje zároveň umístit obývací pokoj + ložnici do horního patra a vytvořit 2-3 pokoje v přízemí. Tyto varianty jsou samozřejmě k náhledu u nás v kanceláři. Dům Particle je vytápěn velmi účinným a úsporným elektrickým podlahovým vytápěním, je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci a spadá do energetické třídy B - velmi úsporný.

Dům Particle je dům s obrovskou variabilitou a pro mnohé může být zábava už samotný návrh domu, který si může s pomocí našich zkušeností každý sám v rámci klientských změn dotvořit.

Cena na vyžádání.