Basic view

Rodinný dům BASIC VIEW 4+kk o užitné ploše 83,5m2 na pozemcích o velikosti od 375 -563m2.

Dům BASIC VIEW je navržen jako moderní nízkonákladový prosluněný domek na nejkrásnějším místě v Humpolci s dokonalým výhledem na celý Humpolec či místní dominanty jako hrady Orlík a Lipnice a má naplnit potřeby jak mladých rodin, tak zralejších párů.


Dům je navržen se třemi pokoji (1x ložnice, 2x dětský pokoj), sociálním zázemím a obývacím pokojem s kuchyní, ze kterého je přístup na terasu, která výhledem dominuje celému domu. Díky výškovému odstupu domů není výhled z terasy před domem ničím rušený. Dům BASIC VIEW je vytápěn velmi účinným a úsporným elektrickým podlahovým vytápěním, je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci a spadá do energetické třídy B - velmi úsporný.

Architektonická variabilita tohoto domu spočívá v možnosti spojení dvou pokojů v jeden a získání pak nadstandardní ložnice, pokoje pro hosty a již zmíněného obývacího pokoje. Tuto variantu upřednostní spíše páry s odděleně žijícími dětmi. Výhled z terasy tohoto domu, použití klasických, avšak kvalitních materiálů pro výstavbu, dům s měsíčními náklady na bydlení do dvou tisíc korun za měsíc, dělají z tohoto domu jedno z nejzajímavějších bydlení v Humpolci a okolí.